KONST / Litografier / Färglitografi 13292446
nr 1329 2446
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 225/300. Motivet: 50x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:50:33
100 kr
200 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg